Asansör Teknik Servis

Home Hizmetlerimiz Asansör Teknik Servis
Building-Construction-Management-Image

Asansör Teknik Servis

Asansörünüz bozuk mu? Kendinizi kötü hissetmeyin. Kadıköy asansör, asansörleri onarmak için yıllarca ve yıllarca inşa etmekten gelen uzmanlığa sahip, sektördeki en iyi asansör onarım şirketlerinden biridir! Bugün yardım, teklif ve yardım sunabiliriz.

Hizmet Dışı İşaretlerinden Kurtulun

Aniden asansör onarımına ihtiyacınız olduğunda, çalışanları, müşterileri, satıcıları ve ziyaretçileri etkiler. Hayatlarımızı kolaylaştırmak için asansörlere güveniyoruz. Çoğu durumda, onlarsız yapamayız. Diğer durumlarda, bu arızalı asansörler çoğumuz için sadece bir rahatsızlık gibi göründüğünde, bina artık ADA uyumlu değildir..

Eşyaları, arabaları ve ağır eşyaları yerden yere kaldırmak zorlaşır. Ev asansörü olanlar için, ilk etapta asansöre ihtiyacı olan kişiye yardımcı olmak için onarım hizmetlerine ihtiyaç vardır. Asansör tamir şirketlerini arayıp sorunu çözmeden asansörün bozuk kalmasına izin vermek, sadece binaya giren ve çıkan herkes için değil, bulunduğunuz şehir veya eyalete bağlı olarak bazen yasalara aykırıdır. zamanla paslanır ve asansördeki aşınma bazen daha da kötüleşebilir. Ayrıca, yaralı ve yaşlı ziyaretçiler için bir sorumluluktur.

Uzmanları Arayın

Ev sahipleri, işletme sahipleri ve ev sahipleri bazen asansör onarımı için kimi arayacaklarını bilemezler, bu nedenle hızlı onarımlar yapmak için kapıcılar, bina yöneticileri ve teknolojilere aşina olmayan diğer niteliksiz kişileri işe alırlar. Kadıköy asansör olarak asansörler üretiyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Biz asansör uzmanlarıyız! Bir asansör tamir firmasının gelip sorunu çözmesini istediğinizde, asansörü nasıl yapacağını bilen kişilerle neden iletişime geçmiyorsunuz?

Hem ticari hem de konut düzeyinde önemli kurallara, en iyi uygulamalara ve yapısal ihtiyaçlara aşinayız. Bilgi ve uzmanlığımızı aramak kesinlikle moralinizi yükseltecek! Ve asansörün durumu o kadar kötüyse, yalnızca bir düzeltmeye değil, aynı zamanda tam bir modernizasyona ve yükseltmeye de ihtiyacınız var., bu konuda da yardımcı olabiliriz.

Size bir fiyat teklifi verebiliriz ve binanızı koda uydurmak için ürünlerimizden herhangi birini satın alabilirsiniz. Profesyonel uzmanlardan oluşan bir ağ ve bir asansör onarım şirketi olarak, sizin ve binanızın ziyaretçilerinin güvenli bir şekilde binebilmeniz için ne gerekiyorsa yapacağız .

Ticari asansör, servis asansörü, tekerlekli sandalye asansörü veya ev tipi asansörünüz için hizmete ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.